Červen 2011

Příroda a děti

21. června 2011 v 16:26 | Lúthien Tinúviel |  Fotím
Foťák má člověk brát všude, kam jde. Tak jsem se o to tedy snažila a pořídila jsem pár fotek. První jsou z procházky se psem, fotila jsem je včera.

Piráti z Karibiku - Na vlnách podivna

17. června 2011 v 15:59 | Lúthien Tinúviel |  Sleduju
Po dlouhé době jsem si zašla do kina. Piráty mám ráda, i když musím říct, že od dalšího dílu jsme si opravdu moc neslibovala. Spíš jsem čekala, že to bude totální blbost. Nakonec jsem byla docela příjemně překvapená - Penélope Cruz se tam docela hodila, Jack byl pořád stejně vtipný (dostala mě scénka s větrníkem) a šlo to docela dobře i bez Willa a Elizabeth. Pokud ovšem máte rádi náročné filmy s hlubokým poselstvím, na Piráty radši zapomeňte. Je to takový odpočinkový film. Na mě rozhodně neudělal takový dojem jako předchozí díly, to ani v nejmenším, ale ani mě nijak neurazil. Co mě nejvíc dostalo, byla nejlepší filmová hláška všech dob. Angelica: "Jacku, miluji tě!" Jack:"Já sebe taky!" V té chvíli se začalo smát celé kino. V našem kině je to vždycky super, protože skoro nikdo do kina nechodí a tak je tam taková příjemná atmosféra, člověk si může sednout kam chce....A protože jsem tam potkala kamarádku, počkaly jsme spolu až do konce titulků a když jsme chtěly odejít, uvaděčka řekla, ať počkáme. A tak jsme jen my viděly bonus na konci titulků! :DCo jsem přečetla v poslední době

16. června 2011 v 10:51 | Lúthien Tinúviel |  Čtu
Konečně mám za sebou poslední zkoušku (výsledky ještě nevím) a můžu se zas trochu věnovat blogu. Chtěla bych začít shrnutím toho, co jsem přečetla a ještě o tom nenapsala. Vezmu to rychle a stručně. Zase jsou to knihy od Pratchetta, snad vás s tím už neštvu, ale když já se u těch knih tak skvěle odreaguju :D


Cesta do fantazie

14. června 2011 v 11:25 | Lúthien Tinúviel
Vlastně náhodou jsem narazila na informaci, že 30.6 - 10.7. proběhne Festival Fantazie v Chotěboři. Ještě jsem nikdy na takové akci nebyla, ale docela mě to láká, protože už budu mít volno, takže bych tam mohla jet. Chtěla bych se vás zeptat, jestli někdo z vás plánuje, že pojede taky. Tahle otázka se vztahuje hlavně na pravidelné čtenáře mého blogu - ráda bych se s vámi viděla naživo :D Koukala jsem na program, bude tam Falešné společenstvo, přednášky o Pánovi Prstenů, Narnii a Zeměploše. Bylo by super, kdybychom se nějak domluvili a vyrazili třeba společně...Určitě se ozvěte do komentů nebo na mail :)
Stránky festivalu - tady

Procházka lesem

5. června 2011 v 11:17 | Lúthien Tinúviel |  Fotím
Včera jsem byla po dlouhé době na výletě v lese a cestou jsem pořídila i pár fotek.

Pojedu do Irska!!!

2. června 2011 v 12:23 | Lúthien Tinúviel |  Cestuju
Předem chci poděkovat všem za komentáře v předchozím článku :)

Nakonec jsem se rozhodla, že do Irska pojedu. Rodina mi zavolala, mluvili jsme spolu po skypu a dokonce jsem si psala i s jejich bývalou au-pair. Takže jsem se konečně trochu uklidnila a přestala se bát :D Letenky už jsou zaplacené, takže už nemůžu couvnout, poletím 13. července.

Seznámení s Galway

(Tady můžete vidět polohu Galway, je tam, kde je to velké A - tohle je z google maps)