Leden 2013

Bídníci

31. ledna 2013 v 21:36 | Lúthien Tinúviel |  Sleduju
Bídníci od Victora Huga patří mezi moje nejoblíbenější knihy. Bylo natočeno tolik filmových verzí, že jsem to přestala počítat. Musím se ale přiznat, že muzikál jsem nikdy neviděla, ani mě to nějak netáhlo. Když jsem si všimla, že jde do kin nové zpracování Bídníku, které je navíc pojato jako muzikál, začala jsem pociťovat silnou nedůvěru - zpívající Wolverine jako Valjean? Romantický milovník Marius v tomhle podání? Blonďatá Cosetta? Ale řekla jsem si, že ze zvědavosti se na to podívám. Prosím ty, kteří jsou z filmu nadšení, aby brali moje názory s nadhledem, protože je pravda, že jsem byla docela negativně naladěná hned od začátku.

https://lh3.googleusercontent.com/-JhMrpRYfEjg/UOOhmNQ3RHI/AAAAAAAAN98/ohuYyn2pG1I/s400/LesMiserables.jpgobrázek odkazuje na svůj zdroj

Další rok života

12. ledna 2013 v 8:23 | Lúthien Tinúviel |  Žiju
Stárnutí je jedna věc v životě, která se děje hrozně rychle a nepozorovaně. Vždycky se o narozeninách ohlédnu zpět a říkám si: "Vážně? Další rok? Ono mi už není 18? Jak je to krucinál možný?" :D Ale taky je to jedna věc v životě, kterou člověk nijak neovlivní, takže je lepší to brát s humorem...nebojte se, ještě na tom nejsem jako Joey. (Ale počkejme si, co budu říkat ve třiceti :D )


Hobit - Neočekávaná cesta

10. ledna 2013 v 19:07 | Lúthien Tinúviel |  Sleduju
Uplynulo 9 let od doby, kdy jsme v kině mohli vidět Aragorna usedajícího na gondorský trůn a Froda odplouvajícího daleko za moře se šťastným úsměvem. Všichni napínavě očekávali návrat do Středozemě - přijde zklamání nebo bude nová trilogie stejně kvalitní, jako byl Pán Prstenů?

Obrázek odkazuje po klinutí na svůj zdroj