Prosinec 2013

Vánoční deprese

25. prosince 2013 v 11:53 | Lúthien Tinúviel |  Žiju
Vypadá to, že z deprese, která přichází o Vánocích, už se stala tradice. Přehrávám si v hlavě celý tenhle rok a je mi špatně. Špatně sama ze sebe, špatně z toho, jak jsem všechno podělala. A mám pocit, že jsem se se svým životem zase nikam neposunula. Že nejsem ani o kousek blíž tomu, kde bych chtěla být. A mám pocit, že jsem příliš stará, abych ještě něco dohonila. Což je v necelých 24 letech nesmysl a o to je to horší...

Tenhle rok jsem zklamala a ublížila jsem nejméně dvou lidem, kterým na mě záleželo. Možná fakt nejsem v pořádku. Strašně moc bych chtěla vztah a když ho můžu mít, tak od něj uteču. A mám pocit, že už to nemá smysl. Že už se nedokážu znovu zamilovat, že už to nemůže být takové, jaké to mělo být, protože jsem svoje šance promrhala. Už to nikdy nebude první a dokonalá láska, jaká by to měla být...Třeba mám žít sama. Jenže mám strašný strach ze samoty.

Vím, co je správné, všechno znám a chápu, ale nedokážu to. Nedokážu to žít. Mám pocit, že se z toho bludnýho kruku prostě nedostanu. Nesnáším svůj život, nesnáším sama sebe.

Doufám, že je to jen vánoční deprese, která přejde a já se tomu zaměju. A ještě víc doufám, že za rok už opravdu budu někde jinde.

A proč se s tím vypisuju sem? Nevím, prostě se mi chtělo. Mám pocit, že papír a blog snesou všechno.


Vánoční pozdrav

24. prosince 2013 v 11:24 | Lúthien Tinúviel |  Myslím

Je hrozné, že jsem na blog nepsala už skoro dva měsíce. Hlavní důvod je, že jsem začala chodit do práce a teď před Vánoci to bylo lehce šílené. Ale zjistila jsem, že vydržím mnohem víc, než jsem si myslela a že to se mnou možná není zas tak špatné :D V novém roce bych se chtěla blogu určitě znovu víc věnovat.

Přeju Vám všem krásné prožití Vánočních svátků, hlavně bez stresu, hádek a nákupních center! :)


Těším se, že si zas po roce pustím Narnii! :D