Únor 2014

Podvečer u Vltavy

25. února 2014 v 19:42 | Lúthien Tinúviel |  Fotím
Tyhle fotky jsem pořídila před dvěma týdny. Celý den jsem byla doma a už jsem cítila, že potřebuju na vzduch. Proto jsem se vydala na procházku podél Vltavy. Překvapilo mě, jak bylo u vody rušno. Ptáci byli doslova všude - labutě, kachny a věčně poletující rackové.(Ne)malé radosti 4

23. února 2014 v 19:19 | Lúthien Tinúviel |  (ne)malé radosti
Tenhle projekt jsem zanedbávala hodně dlouhou dobu. Zjistila jsem, že poslední článek na stejné téma se objevil naposledy v září! Teď jsem ale dostala chuť si malé radosti zase začít zaznamenávat. Možná k tomu napomohlo i to, že jsem si začala psát deník. Ne na blog, ale normálně do sešitu. Už mi to vydrželo docela dlouho, tak snad mi vydrží i zapisování radostí. Člověka přeci jen potěší, když si po nějaké době své malé radosti znovu prochází a může si zavzpomínat.

17.2.
Ráno svítilo sluníčko a zpívali ptáci. A pak se mi podařilo překonat strach z návštěvy zubaře a přežila jsem to! A skoro to nebolelo. To mi udělalo fakt velkou radost :D

18.2.
Objevení sněženek a dalších jarních kytiček na zahradě. K večeru krásná procházka po starém městě. Večerní Praha má opravdu své kouzlo. A potom jsem ještě zašla ke kadeřnici a konečně si nechala zkrátit vlasy!


Otázky na pokračování 2

21. února 2014 v 20:00 | Lúthien Tinúviel |  Myslím

Nedávno jsem byla nominovaná do docela zajímavého řetezáku, který se jmenuje "Liebster Blog Award". Protože jsem dostala otázky od více blogerů, musela jsme článek rozdělit do dvou částí. Aby nepřišli zkrátka ani ti další, kteří vymysleli obzvláště záludné otázky, pokusila jsem se všechny dotazy zodpovědět. A na konci článku si můžete přečíst otázky, které jsem sama vymyslela.

Otázky od Lawiane


1) Jaké máš úmysly s blogem do budoucna? Je něco čeho bys chtěla dosáhnout a co zlepšit nebo si píšeš spíše pro vlastní potěšení bez větších ambic?


Určitě bych se chtěla blogu víc věnovat, protože jsem ho poslední dobou dost zanedbávala. Píšu si hlavně pro vlastní potěšení, nevím, jestli bych chtěla něčeho konkrétního dosáhnout. Nejvíc mě těší zpětná vazba, když mi čtenáři píšou komentáře a já zase můžu navštěvovat jejich blogy. Prostě takové to sdílení skutečného i virtuálního života.


První pozdrav jara

19. února 2014 v 19:08 | Lúthien Tinúviel |  Fotím
Sice je ještě únor a měla by být zima, ale přesto už se jaro hlásí o slovo. Je příjemné teplo, po ránu začínají zpívat ptáci a paprsky slunce příjemně hřejí. Nevím, jak vy, ale já jsem za to moc ráda.Vyšehrad

15. února 2014 v 12:10 | Lúthien Tinúviel |  Fotím
Poslední dny byly hodně šílené. Myslela jsem na blog, ale neměla jsem vůbec sílu psát. Ale protože se nechci zabývat špatnými věcmi, radši si udělám radost něčím příjemným. Minulý týden jsem byla na moc pěkné procházce po Vyšehradě, který je snad moje nejoblíbenější místo v Praze, a tak vám přináším pár fotek.

Rotunda svatého Martina schovaná za stromem. Budu muset někdy konečně vymyslet, z jaké strany ji vyfotit. Ale na druhou stranu se mi tam ten strom i docela líbí.