Leden 2016

TolkienCon 2016

24. ledna 2016 v 18:22 | Silwiniel |  Žiju
Po delší pauze přišel čas, abych se konečně zase ozvala. Ne že bych neměla nápady na články, spíš naopak, jen jsem se musela věnovat víc jiným věcem. Mám se dobře! Vánoce byly krásné, jen škoda, že tak rychle utekly. Silvestr byl taky povedený, trávili jsme ho v malé vesnici v Orlických horách se spoustou jídla a deskových her. Oslavila jsem narozeniny, ke kterým jsem dostala ten nejhezčí dárek - žádost o ruku od mého nejmilejšího. Ale teď už dost dalších řečí a pustíme se do tématu tohoto článku.

Tento rok se konal již 14. ročník TolkienConu, já jsem na něm byla teprve podruhé. Moc ráda jsem se opět osobně setkala s báječnými blogerkami Irith a Polly z Mittalmaru, Rioli, Šárkou, Aredhel (která hrála náádherně na harfu!) a dalšími přáteli.
Dorazili jsme v pátek odpoledne a po vybalení a rozkoukání jsme začali hned pěkně svižně - irsko-skotskými tanci, které všechny pořádně zahřály. Konečně jsem si pořídila krásný kostým, jenže dlouhé šaty nejsou zrovna nejlepší oblečení na tanec. Určitě jsem ale na tom byla líp, než jedna dívka v dokonalém kostýmu krále Thranduila, která měla ke všemu i vysokou korunu na hlavě.