Červenec 2017

Český ráj

23. července 2017 v 15:05 | Silwiniel |  Cestuju
Letošní dovolenou jsme s mým milým strávili v Českém ráji. A bylo tam opravdu skoro jako v ráji (jen kdyby v lese nebylo tolik klošů a nebylo takové horko). Ale konec stížností, bylo tam opravdu krásně a výletů jsme si užili dost a dost.Sbírka (ne)malých radostí

12. července 2017 v 18:05 | Silwiniel |  (ne)malé radosti
Ráda bych s vámi sdílela (ne)malé radosti, které mě potkaly poslední dobou. Protože jsem nepsala tak dlouho, bude to taková směs všeho možného, ale ráda bych v budoucnosti začala přidávat radosti pravidelně.

Od mého nejmilejšího jsem dostala ke svátku tuhle knížku. Co k tomu říct? Náhodou jsme na knihu narazili, když jsme se spolu procházeli knihkupectvím a já jsem se nad ní začala rozplývat, ale opravdu jsem nečekala, že se ocitne u mě doma :D Je to sice pitomost, ale moc roztomilá!


Pokračování?

9. července 2017 v 17:23 | Silwiniel
Zdravím všechny, kteří sem ještě někdy zavítají!
Uvědomuju si, že jsem udělala přesně to, co sama nemám ráda - na víc jak půl roku jsem bez slůvka vysvětlení zmizela z blogu. Omlouvám se za to, protože minimálně to vysvětlení jste si rozhodně zasloužili. Jenže znáte to - člověk si pořád říká, že už brzy napíše, ale pak to odkládá a odkládá...až je z toho najednou půl roku!

Nedá se říct, že bych neměla žádný čas, ten si člověk vždycky může udělat, když chce. Spíš jsem jen neměla náladu a nějak se mi nechtělo nic psát. A mám zkušenost, že když se takhle cítím, nemá smysl se do psaní nutit. Je lepší si odpočinout a nechat to v sobě uzrát...a buďto se chuť do psaní znovu dostaví nebo ne. Zatím se vždycky dostavila, a to docela rychle, tentokrát to ale zabralo o něco víc času.
Poslední dobou jsem si říkala, že už bych se měla opravdu rozmyslet, co s blogem dál udělat. Buď sem napsat, že prostě končím a už nebudu v psaní pokračovat, nebo se rozhoupat a zase se pustit do tvorby. Dnes jsem si procházela archiv blogu a prohlížela jsem si všechno, co jsem tu za těch sedm let nastřádala - a že je toho opravdu hodně! Když jsem viděla staré články, fotky, zapomenuté radosti a vzpomínky, cítila jsem se, jako bych se probírala někde na půdě zaprášenou krabicí se starými fotografiemi nebo listovala zažloutlým deníkem. Vyvolalo to ve mně příjemně nostalgickou náladu. A tak jsem si řekla, že by byla opravdu škoda, kdybych už si dál vzpomínky touhle formou nezaznamenávala a úplně zmizela z blogového světa. Nechci nic slibovat, ale věřím, že brzy sem zase začnou přibývat články :)


Užívejte si prázdninové dny!
Silwiniel